• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Онлайн реєстрація

ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ ВИХОВАНЦІВ ДО ЗДО

Зарахування дитини у ДНЗ №29 здійснюється завідуючим на підставі направлення управління освіти Шосткинської міської ради, медичної довідки про стан здоров`я дитини, медичної довідки про епідеміологічне оточення. Зарахування в спеціальну групу для дітей з вадами мови здійснюється на підставі рішення МПК. За дитиною зберігається місце у ДНЗ №29 у разі її хвороби, карантину, санаторного лікуння, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів).

Відрахування дітей може здійснюватись: за бажанням батьків, або осіб які їх замінюють, на підставі медичного висновку про стан здоров`я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному закладі, у разі несплати без поважних причин батьками або особами які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців. Термін письмового повідомлення про відрахування дитини - 10 днів.


ЯКА ПРОЦЕДУРА ЕЛЕКТРОННОГО ЗАПИСУ В САДОЧОК?

Нині активно діє електронна система запису.

Після того, як батьки зареєстрували дитину в електронній системі, їм відкривається вільний доступ до черги і вони можуть відслідковувати своє просування у черзі.

ЯК СКОРИСТАТИСЯ ЕЛЕКТРОННОЮ ЧЕРГОЮ?

Необхідно пройти online-реєстрацію за посиланням –

wym-1556213718315

При реєстрації вказати: ім’я та прізвище дитини, дату народження, серію та номер свідоцтва про народження, контактний телефон одного з батьків і натиснути "Подати заявку".

Якщо реєстрація заявки успішна – встановлюється статус "Зареєстровано в черзі"; дату та час реєстрації не можна буде змінити за жодних умов.

Якщо є вільні місця, то статус реєстрації зміниться на "Є можливість зарахування", і буде запропоновано місце в нашому садочку.

Батькам слід постійно відслідковувати статус, і в разі його зміни (про що буде надіслано повідомлення на електронну адресу) упродовж 30 днів подати необхідні документи для вступу. В іншому випадку черга автоматично скасовується.

Кiлькiсть переглядiв: 145

Коментарi